Calla - Kwiaty i Ogród
witamy na stronie Kwiaty i Ogród - Calla
Euroflorist
Strona główna  >   Euroflorist
W celu poszerzenia gamy naszej oferty oraz umożliwienia sprawnego dostarczenia kwiatów na terenie całego kraju i świata nawiązaliśmy współpracę z Euroflorist.


Klika słów o EuroFlorist 
EuroFlorist to firma umożliwiająca wysyłanie kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie! Dbamy o to, aby ludzie mogli swobodnie przekazywać życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów.

Największa sieć kwiaciarni w Europie
EuroFlorist to ponad 9700 kwiaciarni w Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce. 
EuroFlorist jest członkiem Teleflor International, organizacji, która koordynuje międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata - 54000 kwiaciarni na całym świecie.

12 lat w Polsce
Firma EuroFlorist Polska powstała w 1995 roku. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o doświadczenia skandynawskiej sieci EuroFlorist, która jest największą siecią kwiaciarni w Europie. Przynależność do tej organizacji sprawia, że poziom oferowanych usług odpowiada najwyższym światowym standardom. 
W Polsce z EuroFlorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom, kwiaciarnie współpracujące w systemie EuroFlorist śledzą na bieżąco światowe tendencje w sztuce układania kwiatów.

Profesjonalna Obsługa Klienta
Aby ułatwić naszym klientom wysyłanie kwiatów, EuroFlorist stworzyło Kwiaciarnię Internetową www.twojekwiaty.pl. Dzięki niej mogą Państwo wysłać kwiaty przez internet. Zamówienie jest realizowane w mniej niż 24 godziny przy jednoczesnej gwarancji wysokiej jakości kwiatów i terminowości doręczenia.
Dodatkowe Informacje
» Strona EuroFloris
© Grupa Calla :: Kwiaty doniczkowe, Kwiaty Cięte, Wiązanki, Bukiety, Wieńce, Ogrodnictwo :: Projekt i wykonanie BerMar multimedia